Ekonomi

Yıldız Holding’e üst düzey atama

Zeynep Özler, Holding ve şirketlerinin güncel iletişim stratejilerinin oluşturulmasından ve uygulanmasından sorumlu olacak. Yıldız Holding’in stratejik hedefleri doğrultusunda 360 derece bağlantı, liderlik bağlantısı ve prestij yönetimi, medya bağlantıları, sponsorluk, kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri ve sürdürülebilirlik irtibatına da liderlik edecek.

Zeynep Özler kimdir?

Zeynep Özler, 1998 yılında Robert Kolej’den, 2002 yılında Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 2003 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Avrupa Çalışmaları, 2005 yılında Leiden Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi alanında yüksek lisansını tamamladı. 2005 yılında İktisadi Kalkınma Vakfı Kıdemli Araştırmacısı, 2012 yılında Turkcell’de Kurumsal İrtibat Müdürü olarak prestij yönetimi, liderlik bağlantısı, ulusal ve uluslararası STK’lar ve küresel paydaş işbirlikleri konularında deneyim kazandı. 2016 yılında Kale Grubu’na geçen Özler, kümenin lider irtibatını yönetti. , kurumsal irtibat, sosyal medya yönetimi süreçleri ve hayata geçirilen stratejik kurumsal irtibat projeleri.

İletişim departmanındaki tecrübesini 2 Mayıs 2023 prestijiyle Yıldız Holding Kurumsal İrtibat Direktörü’ne taşıyan Zeynep Özler, mesleki kariyerinin yanı sıra sosyal girişimcilik, sürdürülebilirlik ve sanat üzerine de sektörün önde gelen basın organlarında köşe yazıları ve radyo programları hazırlıyor. hayat.

piraziz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu