Haber

Bakırköy’de meydana gelen trafik kazasında gözaltına alınan şüpheliler polise tehdit ve hakarette bulundu

Bakırköy’de meydana gelen yaralanmalı trafik kazasıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden 3’ünün karakoldaki polis memurlarına tehdit ve hakaret ettiği, karakolda hasara yol açtığı bildirildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, 10 Kasım’da Bakırköy Yeni Mahalle’de yaralıların olduğu trafik kazası olduğu bilgisi üzerine olay yerine polis ekiplerinin sevk edildiği belirtildi.

Açıklamada, yapılan incelemede SB isimli şahsın kullandığı aracın cadde üzerindeki araçlara ve o sırada caddede bulunan HT’ye çarptığı, HT, sürücüsü SB ve MS’in ise araçla çarpıştığı anlaşıldığı belirtildi. , CY ve K.Ö. aynı araçla hastaneye kaldırıldı.

Açıklamada, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı, araçta bulunan kişilerin alkollü olduğunun anlaşıldığı, aynı gün tedavileri tamamlanan SB, MS ve CY’nin hastaneye kaldırıldığı belirtildi. polis karakolunda işlem yapılacak.

Açıklamada, adı geçen kişilerin karakolda polislere küfür, tehdit ve hakaret ettiği, görevlerini yapmalarının engellendiği, karakolun pencere ve duvarlarına zarar verdikleri, şüphelilerin polis ekiplerince koruma altına alındığı belirtildi. sıkıntıyı kullanıyor.

Açıklamada, şüphelilerin sorgusu sırasında “uyuşturucu ticareti yapmak”, “görevli memura direnmek” ve “evden hırsızlık yapmak” gibi çok sayıda hatalı kayıt bulunduğunun belirlendiği kaydedildi.

SB, MS, CY ve K.Ö. Adı geçen şüphelilerin, “görevli memura direnme”, “taksirle yaralama” ve “kamu malına zarar verme” suçlarından bugün ilgili makamlara sevk edildiği belirtildi.

Öte yandan kaza anına ait güvenlik kamerası görüntülerinde şüpheli SB’nin kullandığı aracın cadde üzerinde park halindeki araçlara çarpıp devrildiği görülüyor.

Videoda, kazanın ardından çevredeki vatandaşlar yaralıların yardımına koşarak araca gidiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu