Haber

Yol Bakım Ekibi bozuk yol bırakmıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, kent genelinde rahat ulaşıma katkı sağlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, hızlı ve etkin müdahalelerle şehir genelinde bakım, onarım ve üretim çalışmalarıyla en ufak bir aksamaya yol açmadan sorunu çözüyor. Yollarda ve kaldırımlarda meydana gelen deformasyon ve bozulmaları bakım onarım çalışmaları ile ortadan kaldıran Yol Bakım Ekibi, şehir genelinde konforlu ulaşıma katkı sağlıyor. İzmit Leyla Atakan Caddesi, Başiskele Hastane Caddesi, Gebze Kirazpınar gibi birçok farklı noktada asfaltlama çalışması yapan Yol Bakım Ekibi, yoldaki bozulmaların yol konforuna olumsuz etkisini ortadan kaldırıyor.

 

HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER

İklim şartları veya ağır tonajlı araç geçişleri nedeniyle yollarda oluşan bozulmalar Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım Ekibi tarafından onarılmaktadır. Yol Bakım Ekibi, şehir genelinde ana arterler, bulvarlar ve caddeler, köy yolları ve kaldırımlarda bakım, onarım ve imalat çalışmalarını, yaya ve araç trafiğini aksatmadan, hızlı, aktif ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor. Gruplar; asfalt bakım ve yama yapılması, yürüyüş yollarının bakım ve onarımı, parke, bordür, beton gibi yolların imalat ve onarımı, yollardaki altyapı baca ve ızgara kapaklarının bakım onarımları, demir yaya korkuluklarının boyanması ve her türlü yol bakım, onarım ve imalat işleri.

 

İSTEK VE ŞİKAYETLER

Yol Bakım Ekibi, 153 Davet Merkezi’ne vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler, arıza tespitleri sonrasında ana arterler, cadde ve bulvarlar, köy yolları veya kaldırımlardaki bozulma ve aşınmalara müdahale ederek hızlı bir analiz sağlıyor. Büyükşehir Polisi ve Bilim İşleri grupları.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

gundogmusajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu