Haber

İrfan Değirmenci Halk TV’den ayrıldı

İrfan Değirmenci, Halk TV ile yollarını ayırdı. 2023 seçimlerinde TİP’in İzmir milletvekili adayı olan İrfan Değirmenci, seçimin ardından Halk TV’deki eski görevine geri döndü.

Değirmenci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yeniden ekranlara veda edeceğini duyurdu. “En kısa sürede tekrar buluşmak ve birlikte yeni yollara yürümek ümidiyle” diyen Değirmenci, açıklaması şöyle:

“Koltuğa alışmak çok üzücü bir şey. İnsan toplum yararına koltuktan, menfaatlerinden, parasından vazgeçebilmelidir. Çünkü hayatta çok daha değerli şeyler var. Dayanışma, emek, gündemde olmak Zalimin karşısında mazlumun yanında, adaletin, hakkın, emeğin yanında yer almak, eleştirdiği kişi olmamak.” hırsları uğruna insanlığını kaybetmemek, kendini vazgeçilmez görmemek. Gücün ve paranın olduğu alanda, partide veya şirkette kendilerini Olympus’un zirvesinde mitolojik bir kahraman olarak görenlere, asıl gücün halkın sivil örgütlü mücadelesi olduğunu hatırlatmak gerekir. Zalimlere karşı mücadele etmenin birçok yolu vardır. Zalimlere karşı mücadele etmenin her zaman birçok yolu vardır. Yeni yollar bulmak mümkün. Televizyon da bu yollardan biridir. Etkili bir yoldur. Ancak tek yol bu değil. Kısacası sözün yolunda eşitlik, özgürlük ve adalet için çabalayanlarla dost olabileceğimiz yeni yollar mutlaka olacaktır. En kısa zamanda tekrar buluşmak ve birlikte yeni yollara yürümek ümidiyle. “

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu