Teknoloji

iPhone 16 Serisinin Tasarımları Paylaşıldı

iPhone 16 serisi için hazırlıklar devam ediyor. Telefonların nasıl bir tasarıma sahip olacağını merak ederken yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Dünyanın en popüler telefon modellerini üreten Apple, yeni modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Majin Bu tarafından yapılan son sızıntıların ardından telefon modellerinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı belli oldu. Kamera modüllerinin tasarımı, minimalist tasarımlı iPhone 16 modellerinde yaşanacak değişimi ortaya çıkardı.

iPhone 16 Modelleri Neler Sunacak?

Kaynakta yer alan bilgilere göre iPhone 16 serisinde 5 farklı model yer alacak. Apple bu 5 modeliyle çeşitlilik yaratacak ve kullanıcıların beklentilerine uygun bir model bulmasını da kolaylaştıracak. Kaynakta yer alan bilgilere göre iPhone 16 serisine dahil olacak modeller şu şekilde açıklandı;

  • iPhone 16 SE
  • iPhone 16 Plus SE
  • iPhone 16
  • iPhone 16 Pro ve
  • iPhone 16 Pro Max

İddialarda dikkat çeken en önemli detay ise iPhone 16 SE modelleri oldu. Çünkü gelecekte iPhone 16 SE serisini amiral gemisiyle birleştirerek piyasaya sürebilir. Bu durum tüketicileri farklı stratejilerle daha fazla iPhone modeline yönelmeye teşvik edebilir. iPhone 16 serisinin tasarımları şu şekilde;

iPhone 16 Serisinin Tasarımları Paylaşıldı

iPhone 16 serisi ile ilgili bu paylaşım, iPhone 16 SE ve 16 Plus SE’nin giriş seviyesinde olacağını ve giriş seviyesinde olmasına rağmen dinamik adanın kullanılacağını gösteriyor. Bu modeller de tek kamerayla gelecek ve ekran yenileme hızı 60Hz olacak. Bu modellerin pil kapasitesinin düşük olması bekleniyor.

iPhone 16 modeli 120Hz ekran yenileme hızına, çift kameraya ve daha yüksek kapasiteli pile sahip olacak. Serinin öne çıkan modelleri ise iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max olacak. Bu modellerde daha fazla kapasite, yüksek ekran yenileme hızı ve yüksek pil kapasitesi kullanılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu