Haber

Ferhat Arıcan Göztepe Jimnastik Akademisi’nde velilerle buluştu

Göztepe Jimnastik Akademisi’ne müdür olarak atanan Ferhat Arıcan, akademide antrenman yapan sporcuların velileriyle buluştu.

Ferhat Arıcan, Gürsel Aksel Stadı’ndaki şubede düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, en büyük mutluluğun çocuklara ilham vermek olduğunu belirtti.

Göztepe Jimnastik Akademisi ile yüzlerce çocuğun hayatına dokunmak istediklerini belirten milli sporcu, şöyle konuştu:

“Başardım ve olimpiyat madalyası kazandım. Buradaki çocuklar arasında şampiyonlar çıkacaktır. Yeter ki biz onları doğru destekleyelim. Bir hareketi mükemmel hale getirmek için aylarca çalıştım. Başarının temeli sporcunun, ailesinin ve ailesinin kusursuz çalışmasıdır. eğitim üçlüsü. Artık yepyeni fırsatlar var ve zaman yeni. “Sporcuların lehine işliyor. Yapmanız gereken çocuklarınızı doğru yönlendirmek, beslenme, dinlenme, uyku gibi çok önemli konularda doğruları yapmak ve onları çalışmaya teşvik etmektir. Madalya kazanmak istiyorsanız ama o gün antrenman yapmazsanız dünyanın başka yerlerinde antrenman yapan sporcuların gerisinde kalırsınız.”

Ferhat Arıcan, 2024 Paris Olimpiyatları’nda madalya hedeflediğini belirterek, “Rio 2016’ya katıldım ve Tokyo 2020’de ülkemizin jimnastikteki ilk ve tek madalyasını kazandım. Mesleğimde birçok ilki kazandım ve kazandırdım. Ülkeme. Paris’te üst üste 2 olimpiyatta madalya kazandım. “İlk Türk jimnastikçi olmayı hedefliyorum. Böylece Göztepe Jimnastik Akademisi’nde okuyan çocuklarımıza bir ilham kaynağı daha oluşturmuş olacağım.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu