Teknoloji

Pragmata Hikaye Detayları Sızdırıldı

AestheticGamer tarafından Pragmata hikaye detayları paylaşıldı. Görünüşe göre bizleri duygusal bir hikaye bekliyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Resident Evil 9 Hikayesinin Geçeceği Yer Sızdırıldı


Japon oyun devi, üç yıl önce yani 2020 yılı içerisinde Pragmata adı altında bir oyun duyurmuştu. Oldukça kısa ve en olduğu tam olarak anlaşılamamış bir fragman olduğu için, kimsenin hakkında fikir yürütebilmesi pek de mümkün olmamıştı.

2021 yılı içerisinde 2023 yılına ertelendiğini öğrendiğimiz oyun için, Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen Capcom Showcase sırasında yeni bir fragman daha yayınlanmıştı. Ne var ki oyunun çıkış tarihi henüz belli olmadığı gibi, hikayesine ilişkin de resmi detaylar verilmemişti. Muhtemelen bu yılın Capcom Showcase sunumu sırasında yeni detayların paylaşılacağı Pragmata için hikaye ile ilgili ilginç detaylar aktarıldı.

Pragmata Hikaye Detayları

AestheticGamer (nam-ı diğer Dusk Golem) tarafından aktarılan detaylara bakılırsa oyunda, robotlar ve yapay zekayı ayı ele geçiriyor. İnsanlık ise sorunla tam olarak ilgilenmek yerine, robotların ve yapay zekanın dünyada kendilerine ulaşma yeteneklerini devre dışı bırakıyor. Hikaye ise başarısız bir ay kolonileşmesi girişiminin ardından, geride bırakılan ve hem dünyaya ulaşmayı hem de evrim geçirerek insan olmaya başlamayı isteyen iki robotun hikayesi anlatılacak.

Fragmanlarda ayrıca küçük bir kız çocuğu da görüyorduk. 2025 – 2027 yılları arasında çıkması beklenen oyun boyunca bir yandan da bu karakteri karşımıza çıkacak olan çeşitli düşmanlardan koruma görevimiz de olacakmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu