Yaşam

Belediye Başkanı Savran öğrencilere karne dağıttı

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, karne sevincini paylaştığı öğrencilere Nevşehir Valisi Ali Fidan ile birlikte karne dağıttı.

Nevşehir’de 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ilk dönemi karne dağıtımıyla sona ererken, Nevşehir Valisi Ali Fidan, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakin, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Sultan Alparslan İlk-Ortaokulu’nda karne dağıtım törenine katıldı.

Öğrencilerin karne sevincini paylaşan ve zorlu bir sürecin ardından “bayramınız kutlu olsun” dileyen Başkan Savran, protokol üyeleriyle birlikte öğrencilere ikramlarda bulundu.

Bu arada 2023-2024 eğitim-öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi nedeniyle de bir mesaj yayınlayan Önder Savran, şunları söyledi: “Sevgili öğrencilerimiz, yorucu bir süreçten geçen sizler, geleceğimizin umudusunuz, geleceğimizin umudusunuz. Ülkemizin geleceği, ilk dönem çalışmalarınızın ödülü olan karnelerinizi bugün teslim alıyor. Bu süreçte gösterdiğiniz çabalardan dolayı sizi tebrik ediyorum. Yarıyıl tatili bir dinlenme ve eğlence zamanı olduğu kadar aynı zamanda da bir tatil zamanıdır. derslerinizdeki eksiklerinizi tamamlamak için güzel bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum. Değerli öğretmenlerimiz; çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimini, zihinlerini, kalplerini ve ruhlarını şekillendirmek için yorulmadan çalıştınız. Büyük bir fedakarlık örneği vererek onları ülkemizin geleceğini belirleyecek bireyler olarak yetiştirmeye gayret ettiniz.Çocuklarımızın barışçıl, hoşgörülü, vicdanlı, araştırmacı, sorgulayıcı, sorgulayıcı, özgüveni yüksek bireyler olmaları için büyük çaba harcadınız. uygar cesaretli, geniş bakış açısına sahip, bireysel farklılıklarının farkında olan bireylerdir. Tüm emeklerinize sevgi, saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizi geleceğe taşıyacak öğrencilerimizi, onları hayata hazırlayan değerli öğretmenlerimizi ve ailelerini tebrik ediyor, keyifli ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu